top of page

Digital Transformation Academy

Organizacijos skaitmenizacija prasideda nuo komandos

Galvoji kaip padėti savo komandai didinti skaitmeninį raštingumą? Kaip tik čia rasi tam įrankius! EDIH VILNIUS Digital Transformation Academy programa padės Tavo komandos nariams padidinti skaitmeninį raštingumą, ugdyti gebėjimą išnaudoti turimų skaitmeninių įrenginių potencialą bei išmokti naudoti naujus skaitmeninius įrankius.

EDIH-Digital-transformation-academy (1200 x 400 px) (1).png

Kaip tai veikia?

Į EDIH VILNIUS Digital Transformation Academy gali registruotis į EDIH VILNIUS projektą įsitraukusių organizacijų darbuotojai, kuriems reikalingas skaitmeninių kompetencijų kėlimas. Programoje gali dalyvauti tik juridiniai asmenys. Sužinok, kaip galite prisijungti į projektą ir tuo pačiu į Digital Transformation Academy: info@edih.lt. Registracija atvira iki kovo 4 d.

Mokymų sesijos

Visos Digital Transformation Academy programos turinys sudarytas praktikuojančių skaitmenizacijos ir industrijos ekspertų, todėl bus ugdomi tie įgūdžiai, kurių tikrai reikia norint padidinti komandos skaitmeninį raštingumą.

 

  • Mokymai vyks hibridiniu būdu - dalis jų vyks nuotoliu, dalis - gyvai.

  • Visą programą sudaro 13 sesijų, po vieną per savaitę

  • Vienos sesijos trukmė - 4 akademines valandas.

  • Užsiregistravę komandos nariai gali rinktis išklausyti tuos modulius, kurių temos jiems aktualios, tačiau pateiksime rekomendacijas, kurias sesijas verta išklausyti kiekvienam.

Lektoriai

Išskirtinai šiai programai subūrėme lektorius, kurie turi sukaupę ilgametę praktinę patirtį savo srityje ir yra organizacijų bei jų komandų skaitmenizacijos konsultantai, verslo atstovai ir dėstytojai. Kviečiame susipažinti su kiekvienu iš jų.

Kokia programos kaina?

Dalyvio mokestis pilnai padengiamas iš projekto finansavimo šaltinių, todėl jurididnis asmuo, norėdamas kelti darbuotojų skaitmeninio raštingumo lygį šioje programoje, nepatiria papildomų finansinių išlaidų. Dalyvauti gali tik tų juridinių asmenų atstovai, kurie yra EDIH VILNIUS projekto klientai. Jei norite dalyvauti, bet dar nesate klientai, susisiekite su Edgaru Kriukoniu info@edih.lt.

 

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva ir 2021–2027 metų ES investicijų programos, Europos Komisijos programos “DIGITAL” bei Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko lėšomis.

bottom of page